Публічний договір-оферта

Останнє оновлення: 23 Березня 2018
ENCNPTRU

Ця Угода публічної оферти, іменована в подальшому «Угода», регулює правила і порядок надання послуг платформою «CreaGen Consulting» в особі ФОП Строй Вячеслав Валерійович, які представлені онлайн за адресою: https://cgen.com.ua/legal/en/public-offer-agreement. Ця Угода представлено в форматі веб-документа і не потребує підписання.

Умови цієї Угоди є єдиними для всіх, хто звернувся до Виконавця "CreaGen Consulting" в особі ФОП Строй Вячеслав Валерійович, надалі "Компанія", юридичних осіб, фізичних осіб або індивідуальних підприємців (далі - Замовники). Договір укладається шляхом прийняття Клієнтом «Оферти», тобто шляхом повного і безумовного прийняття умов даної Оферти.

Угода набирає чинності з того моменту, як Замовник вперше входить в профіль Замовника за адресою https://cgen.com.ua/customer-portal/login, а також з моменту звернення Замовником до Компанії в будь-якій прийнятній формі, а саме: усно, по телефону, через електронну пошту або за допомогою заповнення форми зворотного зв'язку на сторінці Компанії (https://cgen.com.ua/contact) з метою отримання послуг, що надаються Компанією. Цей Договір дійсний до виконання Сторонами (Замовником і Компанією) своїх зобов'язань.

1. Загальні положення

1.1. До звернення за послугою (ами), що має на увазі автоматичне прийняття цієї Угоди, Замовник зобов'язаний вивчити умови цієї Угоди, представленої на електронному ресурсі Компанії. Після чого замовник звертається до виконавця з метою отримання від останнього послуг, що його цікавлять, позначивши, в свою чергу, наявну проблему.

1.2. Всі умови подальшої співпраці між Замовником та Компанією, включаючи пакет послуг, терміни, розмір і порядок оплати, обумовлюються і затверджуються в індивідуальному порядку.

1.3. Предметом цієї Угоди є надання Компанією консалтингових послуг в сфері інформаційних технологій. До таких послуг відповідно до цієї Угоди можуть належати: аудит, аналітика діючих програмних механізмів, розробка ІТ стратегій, модернізація і підтримка ІТ інфраструктури Замовника, повний комплекс створення програмного забезпечення під ключ та інше.

1.4. Послуги надаються Компанією в дистанційному режимі без безпосереднього доступу до комп'ютера Замовника.

2. Безпека даних

2.1. Персональні дані, надані користувачами сайту Компанії і Замовниками, не поширюються, а також не надаються довільно третім особам без згоди власника цих даних, і використовуються Виконавцем виключно для виконання договору.

2.2. Перед початком співпраці, на етапі первинного звернення Замовника, обговорення проблем і послуг, Компанія підписує з потенційним клієнтом угоду про нерозголошення конфіденційної інформації. Конфіденційною інформацією вважається будь-яка інформація, що стосується Замовника, надана в розпорядження Компанії з метою надання Компанією послуг, а також будь-яка інформація про умови співпраці сторін - Замовника та Компанії, включаючи опис, вартість і порядок виконання послуг в рамках даної співпраці.

2.3. Замовник, зі свого боку, погоджується не поширювати в будь-яких засобах масової інформації (інтернет-форумах, блогах, газетах, на радіо і телебаченні, включаючи, але не обмежуючись ними) будь-яку інформацію про Компанію без попереднього схвалення змісту її офіційними представниками. У разі недотримання цієї умови Компанія залишає за собою право на розірвання цієї Угоди.

3. Оплата послуг

3.1. Замовник проводить оплату консалтингових послуг за фактом виконання поставлених перед Компанією завдань.

3.2. Якщо Сторони при укладенні договору приймають рішення не складати акт приймання, то факт оплати свідчить про надання послуг.

3.3. Оплата здійснюється в режимі онлайн за допомогою електронних платежів.

4. Відповідальність сторін

4.1. Компанія не несе відповідальності перед Замовником за затримки, перебої в роботі, що відбуваються прямо або опосередковано через дію чи бездіяльність третіх осіб і / або через якість ліній зв'язку. У разі якщо з якої-небудь причини Компанія не надає Послуги в термін, відповідальність Компанії обмежується виключно наданням відповідних Послуг в нові терміни, запропоновані Виконавцем.

4.2. Компанія не несе відповідальності за неотриманий прибуток і втрачену вигоду, а також за будь-які непрямі збитки, понесені Замовником в період використання або невикористання їм послуг, наданих Компанією.

4.3. Всі суперечки між Компанією та Замовником вирішуються шляхом переговорів та за допомогою електронної кореспонденції.

5. Контакти і правова інформація

Сервіси надаються ФОП Строй Вячеслав Валерійович (ІПН 3153507473).

Email: info@cgen.com.ua
Телефон: +380(96)-772-99-50